از شیلنگ آب برزنتی برای انتقال بنزین به سکو های پمپ بنزین استفاده می کنند

آنها اطمینان حاصل می کنند که آب هدر نمی رود با کمک به آزادسازی مداوم و آهسته آب درست در خط خاک که به ریشه های گیاه اجازه می دهد به تدریج آب را جذب کنند.

شیلنگ آب برزنتی خیساندن کارمندان کشاورز و همچنین با استفاده از چیزی که آنها را “نوار قطره ای” می نامند. “نوار قطره ای” که کشاورزان استفاده می کنند نازک تر است. این شلنگ خیساندن فله فقط برای یک فصل رشد استفاده می شود.

“Saker” در زمان صرفه جویی می کند و آب را با گالن صرفه جویی می کند. برخی از موارد زیر ضروری نیستند اما به کارآمدتر کردن فرآیند آبیاری کمک می کنند. هنگامی که این تجهیزات سیستم قطره ای شلنگ باغبانی را دارید، مراحل زیر باید برای بهترین نتیجه دنبال شود.

شلنگ قطره ای باغچه را در بستر باغچه سبزی خود قرار دهید تا به تعداد بیشتری از گیاهان برسید. این ممکن است نیاز به ساخت مارپیچ در اطراف گیاهان و درختان داشته باشد. شیلنگ ها را می توان به هم وصل کرد، اما طول آن در هیچ بخشی از باغ از 100 فوت تجاوز نکنید.

تنظیم کننده فشار را در جایی که شیلنگ به منبع آب متصل می شود وصل کنید. این به نگه داشتن آب در فشار ثابت [حدود 10 psi] به طور مداوم در طول شیلنگ کمک می کند.

شیلنگ خیسانده چکه را به تنظیم کننده فشار وصل کرده و آب را روشن کنید. بررسی کنید که آیا همه چیز طبق نیاز کار می کند و شیلنگ خیساندن کاملاً خیس است.

آب را خاموش کنید و شیلنگ های خیسانده را “به طور دائمی” در محل انتخاب شده قرار دهید. آنها زمانی که در زیر مالچ دفن می شوند کارآمد هستند. زیر خاک دفن نکنید.

آب را روشن کنید. حدود 2 اینچ آب در هفته برای اکثر گیاهان مفید است مگر اینکه خیلی گرم باشد یا خاک خیلی شنی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.