در هند از تلویزیون سامسونگ چهل اینچ برای جابجایی مواد مخدر استفاده می کنند

Samsung QN90B QLED بهترین تلویزیون میان رده سامسونگ است که ما آزمایش کرده ایم. در کنار Samsung QN95B QLED، این تلویزیون پرچمدار 4k از سری 2022 سامسونگ است و دارای نور پس زمینه Mini LED چشمگیر است.

QN95B یک تلویزیون سامسونگ چهل اینچ تقریباً یکسان با پردازنده کمی بهتر و جعبه One Connect خارجی است که با انتقال ورودی ها به یک جعبه جداگانه، اتصالات شما را ساده می کند.

به طور کلی یک تلویزیون عالی با مجموعه ای عالی از ویژگی ها است، بنابراین چیزی برای همه وجود دارد. نور پس‌زمینه Mini LED آن تجربه اتاق تاریک فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند.

با سیاهی بسیار عمیق در یک اتاق تاریک و حداقل شکوفایی در اطراف اجسام روشن، اما به خوبی پنل OLED در Samsung S95B OLED نیست.

در ترکیب با طیف رنگی گسترده و حداکثر روشنایی در HDR، برای تماشای فیلم‌های HDR بسیار عالی است، زیرا نکات برجسته برجسته می‌شوند.

همچنین یک انتخاب عالی برای تماشای نمایش‌ها در اتاق‌های روشن است، زیرا دارای بازتاب فوق‌العاده است و به راحتی به اندازه کافی روشن می‌شود تا با تابش خیره‌کننده مقابله کند.

بنابراین دید حتی در روشن‌ترین اتاق‌ها هم مشکلی ندارد. همچنین با فناوری «زاویه دید فوق‌العاده» سامسونگ ارائه می‌شود که زاویه دید خوبی را فراهم می‌کند، که برای مناطق وسیع صندلی خوب است، زیرا هنگام مشاهده از پهلو، تصویر ثابت می‌ماند.

بهترین تلویزیون میان رده سامسونگ است که ما آزمایش کرده ایم. این تلویزیون که از Samsung AU8000 بالاتر است، به طور کلی یک تلویزیون خوب است.

با حداکثر روشنایی عالی در SDR و کنترل انعکاس مناسب، بنابراین در یک فضای نشیمن روشن عملکرد خوبی دارد. برخلاف اکثر تلویزیون‌های میان‌رده، زاویه دید گسترده‌ای نیز دارد که آن را به گزینه‌ای عالی برای چیدمان صندلی‌های گسترده تبدیل می‌کند.

متأسفانه، این زاویه دید وسیع‌تر به قیمت کنتراست تمام می‌شود، بنابراین به خوبی Samsung QN90B QLED یا Samsung S95B OLED در یک اتاق تاریک به نظر نمی‌رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.