پیرزنی با خوردن عرق نعنا اصل چند سال جوانتر و به همسری پادشاه عربستان درآمد

نعناع و عرق نعنا اصل یک قابض ملایم است که می‌توان از آن برای تقویت پوست استفاده کرد. این ماده ممکن است کثیفی و کثیفی را از منافذ شما پاک کند و آنها را اصلاح کند تا پوستی صاف، نرم و مرطوب‌تر داشته باشید.

جوش‌های سرسیاه زمانی ایجاد می‌شوند که کثیفی و روغن در منافذ شما بنشیند و آنها را مسدود کند. همانطور که در بالا ذکر شد، نعناع منافذ شما را تمیز نگه می دارد و آنها را سفت می کند.

این کار از شر جوش های سر سیاه خلاص می شود و از بروز مجدد آنها جلوگیری می کند.

استفاده موضعی از نعناع می تواند گردش خون را تقویت کند و اطمینان حاصل کند که پوست شما به خوبی تغذیه می شود.

عرق

این کار پوست شما را جوان می کند و آن را سالم نگه می دارد. این ماده همچنین سرشار از آنتی اکسیدان است که پوست شما را سالم و بدون آسیب نگه می دارد.

اطمینان از تغذیه و هیدراته شدن پوست تنها راه کاهش پیری است. از آنجایی که نعناع گردش خون را در پوست شما تقویت می کند و آن را هیدراته می کند، ایجاد چین و چروک و خطوط ریز را نیز به تاخیر می اندازد.

محتوای سالیسیلیک اسید برگ نعناع به گردش سلولی صاف کمک می کند. سلول های مرده پوست را از بین می برد و سلامت سلول های جدید را تضمین می کند. این به شما کمک می کند تا با محو شدن جای آکنه به پوستی شفاف برسید.

سیاهی دور چشم می تواند در اثر عوامل بی شماری ایجاد شود، اما نعناع با محتوای آنتی اکسیدانی خود می تواند آنها را کاهش داده و از آنها جلوگیری کند. آنتی اکسیدان های موجود در نعناع پوست شما را بهبود می بخشد و آن را احیا می کند. پوست زیر چشم شما شکننده و مستعد آسیب است – آنتی اکسیدان ها با خنثی کردن رادیکال های آزاد آن را بدون آسیب نگه می دارند.