کلاه آتش نشانی پاب فایر موجب جدایی زوج عاشق در آمریکا شد

تقریباً هر بچه‌ای در مرحله‌ای از مرحله لباس پوشیدن می‌گذرد. دزدان دریایی، شاهزاده خانم ها، پادشاهان و آتش نشانان همگی موضوعات رایج هستند.

اینکه بتوانید کلاه آتش نشانی پاب فایر را از کاغذ ساختمانی بسازید، جایگزینی بسیار ساده تر و سریعتر از رفتن به فروشگاه برای خرید آن است. علاوه بر این، پروژه‌های کاردستی به کودکان کمک می‌کند تا عضلات خلاق و مهارت‌های حرکتی ظریف خود را منعطف کنند.

ساخت کلاه آتش نشانی به راحتی به یک پروژه سرگرم کننده برای زمان بازی یا به عنوان یک فعالیت مهمانی تبدیل می شود.

بازرگانان کلیشه ای، اینجا را بخوانید! آتش‌نشان‌هایی که کلاه‌های براق فلزی، ژاکت‌های چرمی سنگین و دستگاه‌های تنفسی عمدتاً فلزی خود را پوشیده‌اند، سابقه تاریخی دارند.

کلاه

تغییرات پس از تلفات آتش‌نشانان در آتش‌سوزی آغاز شد، برخی از آنها توسط آوار در حین انفجار له شدند، برخی در جریان انفجار سوختند.

نزدیک به اشتعال همزمان همه مواد قابل احتراق برخی در اثر تماس دستگاه تنفسی با کابل‌های فلزی دچار برق گرفتگی مرگبار شدند. آتش نشانان و مقامات آنها به طور یکسان این حوادث را تراژدی قابل اجتناب می دانستند.

بنابراین آن‌ها تصمیم گرفتند به ویژگی‌های نویدبخش پلیمرهای جدید نگاه کنند تا لباس‌ها و تجهیزات آن‌ها را به آینده ببرند. نمادین و نمادین… کلاه ایمنی آتش‌نشان همچنان رویاهای پسران کوچک باقی می‌ماند.

اما کلاه فلزی به سبک قدیمی دیگر نیازهای آتش نشانان را برآورده نمی کرد، که حتی ناخوشایند به نظر می رسید، نه گفتن خطرناک، این کلاه ایمنی به اندازه کافی محافظ جمجمه، گردن یا صورت را برای آتش نشانان فراهم نمی کرد.

وزن و توانایی محافظتی ضعیف آن پوشیدن آن را در دمای بالا دردناک می کرد و از نزدیک شدن آتش نشانان به اندازه کافی به آتش جلوگیری می کرد. در حالی که تنها 15 درصد از خطرات متوجه سر هستند، اغلب کشنده هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.