کودکی که برای بزرگ شدن موهای خود همیشه از عرق نعناع و عرق یونجه به جای غذا می خورد

فیلسوف طبیعی رومی، پلینی، در مورد نعناع و نعناع فلفلی به ویژه نوشته است که اشتها را تحریک می کند و «ذهن و اشتها را به میل حریصانه به غذا تحریک می کند».

عرق نعناع برای گربه از انواع مختلف کاربرد این محصول می باشد.

او همچنین نوشته است که نعناع را باید در تاجی دور سر ببندند تا ذهن و روح را تحریک کند. پلینی، بقراط و ارسطو همگی نعناع را مانعی برای تولید مثل می‌دانستند و می‌گفتند که نعناع از آمیزش جنسی جلوگیری می‌کند.

با این حال، یونانی ها می گفتند که نعناع رفتار جنسی را تشویق می کند و برای حفظ کنترل، مصرف آن توسط سربازان را ممنوع می کند.

یکی از مهم ترین اطلاعات در مورد عرقیجات اطلاع داشتن از طبع عرق نعنا می باشد تا بدون نگرانی از آن استفاده نمایید.

نعناع در نهایت به اروپا معرفی شد و در آنجا نیز به یک گیاه دارویی و آشپزی محبوب تبدیل شد. در اوایل سال 1240 پس از میلاد در فارماکوپه های ایسلندی به عنوان یک داروی گیاهی ذکر شد و طی دو قرن بعد محبوبیت یافت.

راهبان در قرون وسطی به استفاده از نعناع به عنوان یک صیقل دهنده دندان معروف بودند و در همان دوره، پنیرسازان متوجه شدند که بوی تند نعناع باعث می شود موش ها و موش ها از انبار خارج نشوند.

نعناع فلفلی در سال 1721 به عنوان یک گونه متمایز در فارماکوپه لندن ظاهر شد و به عنوان دارویی برای درمان انواع بیماری ها از زخم ها، بیماری های مقاربتی، سرماخوردگی و سردرد ذکر شد. با ادامه محبوبیت نعناع، کشت از چند هکتار به چند صد جریب افزایش یافت.

همانطور که می دانید خواص عرق یونجه برای رحم آن را پر فروش کرده و به تقاضای بیشتر آن افزوده است.

هنگامی که مهاجران اروپایی به آمریکا آمدند، متوجه شدند که سرخپوستان آمریکا از قبل از اهمیت نعناع آگاه بودند، اگرچه آنها گونه های مختلفی از نعناع را پرورش می دادند که بومی آمریکای شمالی است. ساکنان نعناع فلفلی و سایر نعناع های غیر بومی را با خود آوردند و به سرعت طبیعی شدند و گسترش یافتند.

عرق نعناع

در آمریکای شمالی، نعناع به طور تجاری تقریباً منحصراً در شمال و شرق از ایندیانا تا نیویورک و جنوبی‌ترین مناطق کانادا کشت می‌شود.

میشیگان بیشترین هکتارهای زیر کشت را در ایالات متحده دارد و در مجموع ایالات متحده حدود نیمی از نعناع فلفلی جهان را تولید می کند.

با مطالعه مقاله خوردن عرق کاسنی در ماه آخر بارداری نی نی سایت می توانید اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

با این حال، روغن نعناع آمریکایی بسیار پایین‌تر از روغن انگلیسی است که بهترین آن محسوب می‌شود و پس از آن روغن نعناع فرانسوی قرار دارد.

تفاوت معمولاً در تنوع است. در ایالات متحده، گونه سیاه اغلب رشد می کند، در حالی که در اروپا گونه سفید ظریف تر رشد می کند.

 • منابع:
  1. 7900 Excelsior Blvd, Suite 350, Hopkins, MN
 • تبلیغات: 
  1. ماجرای شخصی که یک ماه نخوابید!!!
  2. لوبیا چیتی با بهترین قیمت
  3. ترکیب سیاه تراشیده شده از جیوه و گوگرد
  4. شیرینی پزی راهی برای توسعه یک توانایی است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.